Proč studovat na SPŠKA

Technologie jsou všude kolem nás, někdo je musí umět vytvářet a ovládat.

Připravíme tě na budoucnost, ať už se rozhodneš pro další studium, nebo půjdeš budovat svou kariéru. Vybavíme tě dovednostmi, které potřebuješ pro dobrou práci.

Technologie fungují ve světě všude stejně!

Klademe velký důraz na komunikaci v angličtině na všeobecná i odborná témata. Připravíme tě k mezinárodním jazykovým zkouškám, u nichž naši studenti dosahují nadprůměrných výsledků. Díky tomu se můžeš ucházet o práci i v zahraničí.

U nás se nudit nebudeš

Hned na začátku studia poznáš své nové spolužáky a vyřádíš se při zábavných aktivitách na adaptačním kurzu.

Oproti základce tě při studiu čekají úplně nové předměty a budeš si moci věci i osahat. Můžeš se rozvíjet také po vyučování a vybrat si z nabídky kroužků.

Koukni na naše obory

Zajímá tě, jak fungují stroje a jaká je jejich konstrukce? Baví tě elektronika a různá měření? Zkoušíš na počítači i něco víc než hraní her?

Všechny technické obory jsou velmi žádané a nemusíš mít v budoucnu strach o práci. Podívej se, který z našich studijních oborů je tvému srdci nejbližší!

Přijď se k nám podívat

Kdy lépe zjistíš, jak to ve tvé vybrané škole funguje a s jakými lidmi se budeš denně setkávat? Přece na dni otevřených dveří!

Potkáš se s učiteli a studenty všech oborů, nahlédneš do učeben, zažiješ atmosféru školy a zeptáš se na vše, co tě zajímá ohledně studia na SPŠKA.

Co získáš studiem u nás

ŠKOLNÍ LICENCE MICROSOFT 365

Se školním účtem budeš mít kancelářské programy zdarma k využití až na 5 zařízeních + přístup na Azure for Student.

KURZY CNC PROGRAMOVÁNÍ A SVAŘOVÁNÍ S CERTIFIKACÍ

Ať jsi ajťák, strojař nebo mechatronik, ve třeťáku můžeš absolvovat kurz a získat cenný certifikát.

PŘÍLEŽITOSTI K SEBEROZVOJI

Vážíme si talentů a podporujeme aktivní přístup studentů. Naučíme tě psát odbornou práci a prezentovat ji na veřejnosti.

ANGLIČTINA+

U nás angličtinu nejen učíme, ale používáme ji také v odborných předmětech. Jsme Cambridge Preparation Centre a připravíme tě k mezinárodní jazykové zkoušce PET i FCE.

SKVĚLÉ UPLATNĚNÍ

Technické obory jsou velmi žádané a děvčata mají zelenou! S technickým vzděláním najdeš práci hravě a na technické vysoké škole budeš mít zaručeně náskok před studenty jiných oborů.

EUROPASS – MEZINÁRODNÍ DOKLAD O STUDIU

Po úspěšně vykonané maturitní zkoušce obdržíš spolu s vysvědčením i dodatek v českém a anglickém jazyce s popisem dosažených obecných i odborných kompetencí, který ti pomůže v získání práce v zahraničí.

Co říkají naši absolventi