Angličtina

V pátek 5. 11. 2021 si 36 studentů vyzkoušelo pretesty mezinárodních zkoušek z angličtiny Cambridge PET (B1 úroveň) a FCE (B2), pořádané ve spolupráci s naší partnerskou jazykovou školou Cloverleaf.

Přednost měli účastníci přípravných kurzů ke Cambridge zkouškám, které u nás každoročně pořádáme. Studenti, kteří se k pretestům přihlásili, byli rozděleni do 4 skupin s ohledem na zvolený druh testu a vše běželo naprosto hladce podle připraveného harmonogramu.

Pretesty jsou skvělou příležitostí k poznání atmosféry zkoušky i otestování svých jazykových dovedností. Výsledky dnešních zkoušek budou odeslány do Velké Británie, kde budou opraveny odborným týmem. Za 6-8 týdnů obdrží všichni účastníci hodnocení a zpětnou vazbu, která jim může pomoci při rozhodování o složení Cambridge zkoušky. Zatímco Cambridge zkoušku si musí uchazeč zaplatit, pretesty byly pro naše studenty zcela zdarma.