Vystudoval jsem Automatizaci a počítačovou techniku na fakultě technických materiálů VŠB a pracoval jako konstruktér a inovátor.

Karvinská průmyslovka mi dala to nejdůležitější – prostor a příležitost učit se. Pamatuji na několik nadšených učitelů, kteří mě formovali a vedli i v mimoškolních aktivitách jako jsou konference, technické soutěže, kterých jsem se účastnil a reprezentoval školu. Tohle pro mě byla úžasná životní zkušenost, která mě vlastně provází doteď v roli učitele.

Paní ředitelka, vždy usměvavá se správným nadhledem, v ničem nikdy neviděla problém a opravdu celý tým školy mi pod jejím vedením pomáhal v tom realizovat se, jak ve školních, tak i v mimoškolních aktivitách. Nesetkal jsem se s nepochopením, nefér přístupem ani s arogancí a toho si velice cením i s odstupem času.