Exkurze

V úterý, 20. 9. 2022 se studenti 3. E a 4. E vydali na elektrotechnickou výstavu Volty.cz v Ostravě. V Trojhalí Karolina, kde se akce uskutečnila, bylo k vidění spousta novinek z elektrotechniky, vědy, techniky a prezentovány nejnovější trendy v osvětlení a chytré domácnosti. Součástí výstavy byly také zajímavé přednášky na téma elektromobility a obnovitelných zdrojů a bohatý doprovodný program.

Obě třídy se zapojily do vědomostního souboje o ceny Soutěž se Schrackem. Druhé místo vybojoval tým ve složení Vít Chovanec, Denis Pilch a Radek Vrabel, který získal stejný počet bodů jako vítězné družstvo. První místo a věcné odměny získali Vojtěch Rusz, Lukáš Malchar a Rostislav Křevký. Studentům děkujeme za důstojnou reprezentaci naší školy a vítězům gratulujeme.

Za třídu 4. E Ing. Miroslav Korta