Exkurze

V pondělí 21. 11. proběhly na škole pracovní pohovory nanečisto ve spolupráci s KVADOS, a.s. HR oddělení nejdříve vypsalo tři fiktivní pozice, ze kterých si mohli zájemci vybírat. Druhým krokem bylo vytvořit životopis a napsat motivační dopis. Příprava na přijímací pohovor zahrnovala nejen představení své osoby, projektů a ambicí, ale také zjišťování informací o české IT společnosti KVADOS.

Studenti byli na svůj pohovor připraveni výborně a HR manažerky byly velmi překvapeny vysokou úrovní všech šesti uchazečů. Do druhého kola by postoupili hned tři z nich. Po těžkém rozhodování byl tím nejlepším vyhlášen Martin Zmija. Všichni účastníci dalšího ročníku pracovních pohovorů nanečisto obdrželi věcné odměny.