Výlety

2 noci, 3 dny, 8 učitelů, 22 aktivit, 105 studentů a nespočet nových přátelství a zážitků. To byl adaptační kurz 2022 v číslech. Slovy by se dal popsat jako velmi vydařený teambuilding, který rozlomil ledy mezi našimi novými studenty a úspěšně nastartoval jejich společné chvíle u nás na škole.

Kurz probíhal v týdnu mezi 5. a 9. zářím 2022 v rekreačním středisku Paskov Morávka.  Tradičně byl rozdělen na dva turnusy, kdy se od pondělí do středy tmelily třídy 1.C a 1.E a od středy do pátku pak třídy 1.B a 1.D.

V průběhu jednotlivých turnusů studenti plnili aktivity zaměřené na konkrétní schopnosti potřebné nejen pro splnění zadaného úkolu, ale především pro úspěšné studium na naší škole. Schopnosti jako výřečnost, spolupráce, pevná vůle, štěstí apod. sbírali v podobě „Klíčů“, které zkompletovali do komplexní sady. Ta je bude provázet jejich celým studiem.

Mockrát děkujeme všem zúčastněným za perfektní atmosféru a našim novým tvářím přejeme všechno nejlepší během studia u nás na „průmce“.

Mgr. Tomáš Kovalčík (hlavní organizátor)