Všichni mají rádi překvapení a my zrovna jedno máme!

Snažíme se, abychom k vám byli blíže a abyste viděli, jak to u nás chodí. Minulý školní rok jsme proto nechali nafotit krásné fotky žáků a školy. Ty jsou k vidění jak na školním webu, který jsme v loňském roce rovněž převlékli do nového kabátu, tak se objevují i na sociálních sítích, na nichž v posledním roce také již dost řádíme.

A nyní nadešel čas na další novinku! Video, které vás zaručeně alespoň na pár minut vtáhne k nám do lavic. Vychutnejte si ho tedy společně s námi, protože se opravdu povedlo!

Výše vyjmenované vám ovšem nestačí a toužíte vědět a hlavně vidět více? Není problém, přijďte zažít průmyslovku na vlastní kůži 1. 12. 2022 od 14:00 do 18:00. Těšíme se, až Střední průmyslovou školu v Karviné zase ukážeme světu!