Nezařazené

Regionální knihovna Karviná, příspěvková organizace, slaví své 100. výročí a naše Střední průmyslová škola se podílí na přípravě oslav! 🥳

S radostí jsme vytiskli na našich 3D tiskárnách 60 vykrajovátek s logem knihovny, které budou sloužit jako dárek k této významné příležitosti.

Regionální knihovna Karviná se stala důležitým kulturním centrem našeho regionu od svého založení před 100 lety. Po celá desetiletí knihovna poskytuje vzdělávací a kulturní podporu obyvatelům města a okolního okresu.

Spolupráce mezi naší školou a knihovnou je důležitou součástí naší komunitní angažovanosti. Rozhodli jsme se přispět k oslavám výročí tím, že jsme využili naše 3D tiskárny k vytvoření 60 vykrajovátek s logem knihovny. Tyto vykrajovátky nejen symbolizují naši podporu, ale také slouží jako dárek knihovně a jejím návštěvníkům.

Věříme, že tyto vykrajovátky přinesou radost návštěvníkům knihovny a připomenou všem, že knihovna je důležitým zdrojem informací, vzdělání a kulturního obohacení. Jsme hrdí, že můžeme podpořit takovou významnou instituci v našem regionu a přejeme knihovně srdečně vše nejlepší k jejímu 100. výročí!