ErasmusProjekty

Od srpna 2018 do června 2020 naše škola realizovala projekt Erasmus+ Odbornost bez jazykových bariér 2 – č. p. 2018-1-CZ01-KA101-047661

Projekt byl zaměřen na další vzdělávání učitelů. V rámci dvouletého projektu se učitelé zúčastnili osmi týdenních kurzů v zahraničí. Jedná se o kurzy s následující tématikou:

Výuka technické angličtiny – York, Spojené Království

Tvorba mobilních aplikaci – Dublin, Irsko

Matematika a přírodní vědy – Sliema, Malta

E-learningový systém Moodle – Granada, Španělsko

Využití internetových zdrojů ve výuce – Faro, Portugalsko

Moderní technologie – Lecce, Itálie

Projekt Globe – Nikósie, Kypr

Škola 21. století – Madeira, Portugalsko

Hlavním cílem projektu bylo seznámení učitelů s nejnovějšími technologiemi a metodami výuky, prohloubení komunikačních dovedností v anglickém jazyce a rozšíření výuky metodou CLIL.

V průběhu mobility účastníci zapisovali své zážitky nejenom ze školení, ale z cestování, společných kulturních akcí na padlet https://padlet.com/pasz/LearningCLIL.

Výukové materiály, které vznikly v rámci projektu jsou dostupne na One Drivu školy:

spskarvina-my.sharepoint.com