SoutěžeLogo soutěže

20 úspěšných řešitelů Bobříka informatiky 2017

Letos se národní online soutěže v informatice zúčastnilo 74 518 soutěžících. V kategorii Junior soutěžilo 10 082 účastníků a 11 studentů z naší školy se stalo úspěšnými řešiteli (z celkového počtu 2500 úspěšných řešitelů). V kategorii Senior letos soutěžilo 4 803 účastníků a úspěšnými řešiteli se stalo 9 našich studentů (z celkového počtu 700). Díky výbornému výsledku Tomáše Valička (28. místo v republice) budeme mít zastoupení v krajském kole kategorie Senior.

V seniorské kategorii obsadil Tomáš Valiček (4. D) se ziskem 210 bodů 4. místo mezi SOŠ a spolu s Františkem Bartošem (3. E) a Marií Ruskovou (3. F) patří mezi 5 % nejlepších v této kategorii. Do krajského kola, které se uskuteční 1. února 2017, postupuje Tomáš a František je náhradníkem.

V kategorii Junior Vojtěch Tomala (2. E) získal 193 bodů (z 240) a umístil se mezi 5 % nejlepších v naší republice.

Úspěšnými řešiteli jsou v kategorii Junior také: Jiří Hibler (2. E), Dominik Pieter (2. B), Jan Bílek (1. E), Patrik Mitrenga (2. E), Roman Bílek (2. D), Leszek Kantor (1. E), Pavel Tomášek (1. D), Ondřej Golasowski (2. D), Daniel Klimperle (1. E), Viktor Gall (1. E).

V kategorii Senior mezi úspěšné řešitele patří dále: Pavel Lotter (3. D), Petr Balazy (4. D), Antonín Harok (3. D), Mojmír Kyjonka (4. D), Richard Jelen (3. F) a Lukáš Baron (oba 4. B).

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy!