SoutěžeSportIlustrativní foto

V neděli 17. října jsme se zúčastnili charitativního běhu h10, na jehož start naše škola postavila dvě štafety – náměstí v Havířově se už dopoledne zaplnilo mnoha pobíhajícími sportovci různých věkových kategorií a jejich fanoušky.

Přesně v poledne odstartoval hlavní závod – 10km běh společně se štafetovým během na 4 x 2,5 km. Štafeta studentů z 1.E ve složení Ondřej Fránek, Petr Červenka, Filip Nižník (seřazeno podle pořadí jednotlivých úseků) a finišman štafety Petr Gaher se v celém poli závodníků nedala zahanbit a bojovala o stupně vítězů, nakonec vybojovala třetí místo.

Ani naši učitelé se v běžeckém poli neztratili, celkově získali 7. místo z celkového počtu 17 štafet. Pohled z pódia na náměstí plné fanoušků pro nás byl rozhodně fascinující. Tak třeba zase za rok.