Úspěchy

I v mimořádné pandemické situaci jsme se snažili podporovat a motivovat studenty, aby rozvíjeli své odborné i měkké dovednosti. Šest z nich bylo oceněno v Talentu Regionu! Ocenění a finanční poukázky převzali studenti z rukou ředitelky školy na konci června.

Adam Hnida, student 4. ročníku  oboru Informační technologie, se svým projektem Programování hry v Unreal Engine 4 obsadil 1. místo v okresním a 4. místo v krajském kole SOČ. Stal se úspěšným řešitelem celostátní soutěže Bobřík informatiky a získal 1. místo v soutěži města o nejlepší video o Karviné

Maxmilián Felix Tvrdík, student 1. ročníku oboru Informační technologie se svým projektem webové stránky http://koronavirus.jednoduse.cz/ obsadil 2. místo v Novinářské soutěži pro studenty středních škol pořádané Vyšší odbornou školou publicistiky společně s názorovým zpravodajským webem info.cz.

Tomáš Peter, student 2. ročníku oboru Informační technologie se zúčastnil celostátního finále výběrového řízení do studentského programu STC Microsoft a obsadil 3. místo v krajském kole soutěže v prezentačních dovednostech Prezentiáda a postoupil do celostátního kola. Patří také mezi úspěšné řešitele celostátní soutěže Bobřík informatiky.

Dominik Patola, student 2. ročníku oboru Informační technologie obsadil spolu s Tomášem Peterem 3. místo v krajském kole soutěže v prezentačních dovednostech Prezentiáda a postoupil do celostátního kola.

Stanislaw Brachaczek, student 4. ročníku Strojírenství obsadil 3. místo v krajském kole SOČ v oboru Strojírenství, hutnictví a doprava s prací Klikový mechanismus.

Jan Borski, student 3. ročníku oboru Elektrotechnika obsadil 3. místo v krajském kole SOČ v oboru Elektrotechnika, elektronika a telekomunikace s prací Vysokofrekvenční ohřev.

Všem studentům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!