STC MicrosoftÚspěchylogo MS

Studentské trenérské centrum společnosti Microsoft nabízí jako odměnu úspěšným a pracovitým členům voucher na zkoušku pro získání certifikace MOS – Microsoft Office Specialist v libovolném programu balíku Microsoft Office. Po zdárném složení této zkoušky získá dotyčný mezinárodně uznávaný certifikát, který dosvědčuje znalosti v daném programu Microsoft Office.

Mezi členy programu STC patřím i já – Ondřej Golasowski a můj kolega Daniel Brož. Jelikož jsme v programu aktivní, získali jsme také odměnu ve formě voucheru. Já jsem se rozhodl vykonat zkoušku v programu PowerPoint, kdy jsem musel prokázat schopnost plně ovládat tento program v anglickém jazyce. Ten samý úkol měl i Daniel Brož, který si ale vybral program OneNote. Oba jsme zkoušku složili úspěšně a získali jsme vytoužený certifikát.

Jsi student a STC Tě zaujalo? Neváhej se k nám přidat! Informace o programu a výběru do něj Ti můžu poskytnout já (https://www.facebook.com/ondra.golasowski), nebo můj kolega (https://www.facebook.com/BroDan66).