Proč jít studovat na SPŠKA

Technologie jsou všude kolem nás, někdo je musí umět vytvářet a ovládat.

Připravíme tě na budoucnost, ať už se rozhodneš pro další studium nebo půjdeš budovat svou kariéru. Vybavíme tě dovednostmi, které potřebuješ pro dobrou práci.

Technologie fungují stejně všude ve světě!

Klademe velký důraz na komunikaci v angličtině, proto se můžeš se ucházet o práci i v zahraničí.

U nás se nudit nebudeš

Hned na začátku studia poznáš své nové spolužáky a vyřádíš si při zábavných aktivitách na adaptačním kurzu.

Oproti základce tě při studiu čekají úplně nové předměty a budeš si moci věci i osahat. Můžeš se rozvíjet i po škole a vybrat si z nabídky kroužků.

Koukni na naše obory

Zajímá tě, jak věci fungují a jejich konstrukce? Baví tě měření a elektronika? Zkoušíš na počítači i jiné věci než hraní her?

Všechny obory jsou velmi žádané a nemusíš mít obavy o uplatnění.
Podívej se, který z našich studijních oborů je ti nejbližší!

Přijď se k nám podívat

Dny otevřených dveří jsou skvělou příležitostí poznat atmosféru školy a zeptat se se na vše, co tě o studiu zajímá.

Prozkoumáš naše učebny, poznáš současné studenty i učitele a ledacos si sám vyzkoušíš. Prostě nejlepší je vidět vše na vlastní oči!

Co získáš studiem u nás

ŠKOLNÍ LICENCE MICROSOFT 365

Se školním účtem budeš mít kancelářské programy zdarma k využití až na 5 zařízeních + přístup na Azure for Student.

KURZY CNC PROGRAMOVÁNÍ A SVAŘOVÁNÍ S CERTIFIKACÍ

Ať jsi ajťák, strojař nebo mechatronik, ve třeťáku můžeš absolvovat kurz a získat cenný certifikát.

PŘÍLEŽITOSTI K SEBEROZVOJI

Vážíme si talentů a podporujeme aktivní přístup. Naučíme tě psát odbornou práci a prezentovat ji na veřejnosti.

ANGLIČTINA+

U nás angličtinu nejen učíme, ale používáme ji také v odborných předmětech. Jsme Cambridge Preparation Centre a připravíme tě k mezinárodní jazykové zkoušce PET i FCE.

SKVĚLÉ UPLATNĚNÍ

Technické obory jsou velmi žádané a děvčata mají zelenou! S technickým vzděláním najdeš hravě práci a na technické vysoké škole budeš mít NÁSKOK před studenty jiných oborů.

EUROPASS - MEZINÁRODNÍ DOKLAD O STUDIU

Po úspěšně vykonané maturitní zkoušce obdržíš spolu s vysvědčením i dodatek v českém a anglickém jazyce s popisem dosažených obecných i odborných kompetencí, který ti pomůže v získání práce v zahraničí.

Co říkají naši absolventi