Informace ke studiu

Všechny informace, které potřebuješ, jsme rozčlenili do jednotlivých kategorií. Důležité odkazy najdeš nad hlavním menu.

Neobejdeš se bez

Microsoft 365

• Zahrnuje školní e-mail a Teams, který využíváme pro sdílení materiálů, zadávání úkolů a distanční výuku. Balík programů si můžeš stáhnout k sobě do počítače, tabletu či mobilu, anebo můžeš používat tyto programy online. V případě zapomenutí hesla kontaktuj technickou podporu.
  • Technická podpora: Ing. Oleg Pasz (pasz@sps-karvina.cz)

Škola online

• Školní informační systém zahrnuje klasifikaci, rozvrh a suplování. V případě zapomenutí hesla kontaktuj technickou podporu.
  • Technická podpora: Marián Diviš (divis@sps-karvina.cz)

Moodle

• Obsahuje výukové materiály členěné dle předmětů. V případě zapomenutí hesla Ti bude nové heslo vygenerováno a zasláno na školní e-mail.
  • Technická podpora: Mgr. Petr Kowolowski (kowolowski@sps-karvina.cz)

Microsoft 365

V případě zapomenutí hesla kontaktuj technickou podporu.
  • Technická podpora:
    Ing. Oleg Pasz (pasz@sps-karvina.cz)

Škola online

• Školní informační systém zahrnuje klasifikaci, rozvrh a suplování.
    V případě zapomenutí hesla kontaktuj technickou podporu.

Marián Diviš (divis@sps-karvina.cz)

Moodle

• Obsahuje výukové materiály členěné dle předmětů.
  • Technická podpora:
    Mgr. Petr Kowolowski (kowolowski@sps-karvina.cz)

S plným žaludkem jde všechno lépe

Informace ke stravování a jídelníček