Úspěchy

Městské kolo fotbalového poháru Josefa Masopusta proběhlo za nádherného slunečného počasí v úterý 31. 5. 2022 ve sportovním areálu „Bažantnice“ v Karviné 6. Turnaje se zúčastnila družstva: SŠTaS Karviná, SOSOOM Karviná, Gymnázium Karviná a SPŠ Karviná.

V prvním utkání jsme podlehli budoucímu vítězi turnaje, družstvu SŠTaS Karviná, 3:2, družstvo SOSOOM Karviná jsme porazili 6:0 a po velmi dramatickém utkání jsme zvítězili nad Gymnáziem Karviná 4:2. Nakonec jsme obsadili druhé, nepostupové, místo.

Přesto chci poděkovat všem hráčů, kteří podali na hřišti maximální výkon, a věřím, že v příštím ročníku již zvítězíme.

Mgr. Miroslav Kunčík

Sestava: Golasowski Ondřej, Kopecký Jiří, Kujawa Janusz, Jopek Tomáš, Liberda Patrik, Feber Lubomír, Bonek Daniel, Kovařík Martin, Proboszcz Ondřej, Jež Szymon, Cvik Lukáš, Raszxk René, Hanusek Adam, Pilch Denis