Angličtina

V pátek 16. září 2022 jsme mohli konečně předat mezinárodní certifikáty dokládající pokročilou úroveň angličtiny studentům, kteří zkoušky skládali v červnu 2022.

Sešli jsme se v zasedací místnosti školy a slavnostní atmosféru podkreslovala hudba, kterou připravil Filip Staněk z 1.E. Studenti převzali cenné certifikáty z rukou paní ředitelky Ing. Česlavy Lukaštíkové. Nechyběly ani drobné symbolické odměny jako čokoládová tyčinka, propiska a USB LED lampička k notebooku.

Akce se účastnily také Mgr. Radka Klotková, Mgr. Eva Trnečková a Mgr. Renáta Kondělková, které na škole vedou přípravné kurzy ke Cambridge zkouškám. Všichni společně jsme si pak tradičně připili Krtečkovými bublinkami.

Ještě jednou držitelům Cambridge certifikátů blahopřejeme!

Statistika naší školy (školní rok 2021-2022):

Ve školním roce 2021-2022 složilo zkoušky celkem 52 studentů, protože někteří se zkoušek účastnili již v listopadu 2021.

PET for Schools (B1): 33 certifikátů, 15 studentů dosáhlo u zkoušky vyšší úrovně (B2)

FCE for Schools (B2): 19 certifikátů, 6 studentů dosáhlo u zkoušky vyšší úrovně (C1)