Angličtina
V úterý 5. září 2023 jsme předali Cambridge certifikáty na B1, B2 a C1 úrovni studentům, kteří skládali mezinárodní zkoušky z anglického jazyka na naší škole v červnu. Za zvuku znělky STAR WARS studenti převzali zasloužené prestižní certifikáty z rukou paní ředitelky Mgr. Radky Klotkové. Na závěr jsme si tradičně  všichni připili krtečkovými bublinkami. 
 
Příprava k mezinárodním zkouškám má na SPŠKA  dlouhou tradici a narůstá počet studentů i dosažená úroveň jejich jazykových dovedností. Poprvé jsme také mohli předat certifikáty Cambridge Advanced (CAE) 10 statečným, kteří absolvovali pilotní kurz přípravy ke zkoušce na C1 úrovni. 
Naše školní přípravné centrum je velmi úspěšné a letos zkoušku zvládli opět všichni přihlášení, celkem 44 studentů (17 x PET, 17 x FCE a10 x  CAE)! 
Srdečně blahopřejeme!