ExkurzeVýlety

Ve středu v brzkých ranních hodinách vyráží naše třída 4.E na třídenní exkurzi do Prahy. Po úmorně dlouhé cestě vystupujeme z vlaku, sedáme na metro a jedeme do zamluveného hostelu Advantage na Praze 2. Jsem na pokoji s dalšími 6 spolužáky, a přesto, že pokoj není příliš velký, rozložení postelí na kraji pokoje s velkým stolem uprostřed a koupelnou hned naproti vchodovým dveřím do pokoje dodávají pocit velkého a vzdušného prostoru.

Po desetiminutovém zabydlení nás čeká první z mnoha akci na našem výletě. Navštěvujeme Národní technické muzeum. První vcházíme do nejznámějšího a největšího sálu, kde se nachází historické automobily, letadla a dvě parní lokomotivy. Ve zbylých částech technického muzea se nachází pár dalších menších výstav, například hutnictví nebo hodinářství. Ale nejvíc mě, a myslím, že i mé spolužáky, zaujal první obrovský sál.

Celá reportáž