Informace

V pátek 6. října 2023 jsme se zapojili do nezapomenutelné akce „Noc vědců,“ kterou pořádala Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné. Byl to večer plný vědeckých objevů, zábavy a inspirace.

Jedním z nejzajímavějších prvků této akce byl robot Matylda, který byl připraveni na interakci s návštěvníky. Ti, kteří toužili po ještě větší dávce sci-fi zážitků, měli možnost seznámit se s virtuální realitou pomocí 3D brýlí.

Zvláště pro mladší účastníky byly připraveny zábavné aktivity, jako je jízda s Lego robotem nebo skládání hlavolamu. Tyto aktivity nejenže rozvíjely jejich kreativitu, ale také jim ukázaly, jak věda a zábava mohou být spojeny dohromady.

Noc vědců na OPF Karviná byla nejenom vzrušujícím dobrodružstvím, ale také příležitostí k objevování nových horizontů a rozšiřování našeho obzoru vědomostí. Těšíme se na další takové události, které nám přinesou nové zážitky a poznání.

Televize Polar Karviná, reportáž zde: https://polar.cz/zpravy/karvinsko/karvina/11000039503/opf-karvina-prilakala-zajemce-o-tajemno-na-noc-vedcu