UdálostiIlustrativní foto

Dne 15. 9. 2021 škola zorganizovala přednášku pro 3. ročníky na téma Volba kariéry.

Organizátorky si pro nás připravily různé aktivity, ve kterých dominovalo především umění komunikovat v kolektivu. Dále jsme si vyzkoušeli pracovat s naší představivostí a vnímavostí, také jsme se snažili vcítit do jiných osob. Nechyběla ani ukázka toho, jak organizátorky pracují se svými klienty, aby našli, co je v životě baví a mohli se v tom dále rozvíjet.

A co si z této akce odnášíme my? Zjistili jsme, že každý z nás je dělaný „z jiného těsta“ a je dobrý v něčem jiném. Přišli jsme však i na to, že nás naše odlišnosti můžou v jistých situacích i spojovat. Dále nám byl tento kurz nabídnut jako mimoškolní aktivita, kterou bych jistě doporučil tomu, kdo stále neví, co chce ve svém životě dělat, a hledá, co ho může bavit, v čem jsou jeho klady.

Myslím, že celá akce byla pro nás jakožto budoucnost společnosti velice poučná a přínosná.

Jakub Michalski, 3. B