Okamžik, který zůstane v paměti

Slavnostní událost Střední průmyslové školy proběhla dne 31. května 2023 v aule Slezské univerzity v Karviné! Rodiče čerstvých absolventů s dojetím sledovali slavnostní vyřazení svých dětí, které převzaly svá maturitní vysvědčení.

V důstojném prostředí auly vstoupili za zvuku nezapomenutelné melodie Gaudeamus do sálu ředitelka školy, zástupci školy a další významné osobnosti spojené se školou.

Tento okamžik je pro maturanty nezapomenutelným zlomem v životě. Jejich studijní úsilí, pracovní nasazení i nezlomná vůle byly odměněny. Slavnostní vyřazování maturantů opět připomnělo, jak důležité je vytrvat ve snaze dosáhnout svých cílů a snažit se zdolat překážky, které nás na cestě k jejich dosažení čekají.

Srdečně blahopřejeme všem 70 maturantům Střední průmyslové školy v Karviné! Jejich úspěch je spojením jejich talentu, úsilí, ale i podpory jejich rodin a pedagogů. Přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v jejich dalším životě.

Pamatujte, že vaše vzdělání je klíčem k úspěchu a otevírá mnoho dveří. Věříme, že tyto maturanty čeká světlá budoucnost plná příležitostí a naplněných snů. Gratulujeme ještě jednou k tomuto významnému milníku a přejeme jim všechno nejlepší!